Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери»



ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ФІНАНСОВО-КРЕДИТНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ»

9 грудня 2021р. на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ відбулась четверта Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери», яка проводилась в онлайн форматі на платформі Zoom.
Під час урочистого відкриття учасників конференції привітали проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор Олександр Левченко, а також декан економічного факультету доктор економічних наук, професор Наталія Шалімова, які підкреслили важливість проведення таких наукових заходів як науково-практичні конференції з метою обміну науковими досягненнями університетів, факультетів, кафедр, підприємств, фінансових установ, закордонних і вітчизняних закладів вищої освіти, викладачів, здобувачів, школярів.
Науковий захід продовжив завідувач кафедри фінансів банківської справи та страхування Володимир Сибірцев який подякував за підтримку необхідності публічного обговорення напрямків роботи конференції всіх учасників, які надіслали тези і приєдналися до роботи конференції як на пленарному засіданні так і в секційних дискусіях.
До участі в конференції долучилися фахівці-практики, працівники державних органів влади, науковці з України, Республіки Білорусь, Польщі, Литви, Молдови.
Задля розширення наукового спектру обговорення злободенних питань розвитку економіки та соціальної сфери організаційний комітет намагається залучати до наукової дискусії все нових і нових учасників.
 Цього разу нагоду обмінятись досвідом, новими напрацюваннями, відкриттями, обговорити злободенні питання розвитку державних та територіальних фінансів, зміцнення фінансової стабільності країни, (підприємств, громадян), особливостей становлення фінансового ринку, банківської діяльності, страхового захисту, пенсійного забезпечення та ін. мали: Антоніна Василівна Базилюк – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного транспортного університету; Наталія Миколаївна Сімонян – начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області; Ольга Сергіївна Загородня – керівник відділу малого бізнесу Центрального макрорегіонального управління АТ КБ «Приватбанк»; Наталія Фаренюк – начальник відділу майнового страхування Кіровоградської філії «СГ «ТАС»; Марина Вуйченко – доктор економічних наук, професор, Уманський національний університет садівництва; Чвертко Людмила Андріївна та Оксана Вінницька – кандидати економічних наук, доцентки, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.
Під час пленарного засідання учасники звернули особливу увагу на сучасні тенденції розвитку фінансової системи, пенсійного страхування, підвищення якості банківського обслуговування, формування ринку страхових послуг в Україні.
 Далі конференція продовжила свою роботу у форматі секційних дискусій. За результатами роботи конференції учасники затвердили відповідні рекомендації та прийняли фінальну резолюцію.
Організаційний комітет дякує ВСІМ учасникам та гостям конференції за конструктивний діалог, цікаві доповіді, активні дискусії, ділову і водночас приємну атмосферу під час спілкування!


ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери»

5-6 листопада 2020 р. на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ відбулась третя Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери», яка проводилась в онлайн форматі на платформі Zoom.

 


ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ФІНАНСОВО-КРЕДИТНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ»

25 жовтня на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ відбулась друга Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери».
Науковці, фахівці-практики, працівники державного управління з України, Республіки Білорусь, Польщі, Литви, Молдови мали добру нагоду обмінятись досвідом, новими напрацюваннями, відкриттями, обговорити злободенні питання розвитку державних та територіальних фінансів, зміцнення фінансової стабільності підприємств, особливостей становлення фінансового ринку, банківської діяльності, страхового захисту, пенсійного забезпечення та ін.
Із вступним словом до учасників, гостей та організаторів конференції звернувся Голова оргкомітету доктор економічних наук, професор Олександр Левченко, який підкреслив важливість проведення заходу, наголосив на актуальності тематики конференції, особливо питань запровадження новітніх технологій у фінансах, та побажав усім плідної роботи, цікавих та корисних дискусій.
Декан факультету обліку та фінансів доктор економічних наук, професор Наталія Шалімова у вітальному слові висловила подяку співорганізаторам, програмному та організаційному комітетам за клопітку та наполегливу працю при підготовці конференції, наголосила на необхідності співпраці університету з підприємствами, фінансовими установами, закордонними закладами вищої освіти, педагогами та школярами.
Завідувач кафедри фінансів банківської справи та страхування професор Галина Пальчевич відзначила, що контент нинішньої конференції безпосередньо пов’язаний із сучасними трендами у розвитку фінансів, банківської справи та страхування, новітніми процесами у фінансовому секторі світового господарства.
Професор кафедри фінансів банківської справи та страхування доктор економічних наук, професор Володимир Сибірцев виступив з цікавою доповіддю, присвяченою фінансовій грамотності населення.
З особливим інтересом були сприйняті доповіді провідних фахівців у сфері фінансів і кредиту нашого регіону: Наталії Сімонян, начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області; Олени Берегової, директора філії в м. Кропивницький ПрАТ акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна"; Олега Заська, директора
ТОВ «Компанія з управління активами «Агро Система»; Олени Кузьменко, заступника Голови Первозванівської ОТГ Кіровоградської області; Юлії
Тимофієвої, начальника управління організації роздрібних продаж КОД АТ «Укргазбанк»; Андрія Суржика, начальника відділення АТ «Укргазбанк», м. Кропивницький.
За результатами роботи конференції учасники затвердили відповідні рекомендації.
Організаційний комітет дякує учасникам та гостям конференції за цікаві доповіді, активні дискусії, ділову і водночас приємну атмосферу спілкування та конструктивного діалогу.

 


І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ФІНАНСОВО-КРЕДИТНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ»

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування успішно провела міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери». Цей захід зібрав науковців та фахівців з фінансів з різних навчальних закладів України та зарубіжжя. Разом з Центральноукраїнським національним технічним університетом організаторами конференції були Кіровоградська обласна державна адміністрація, Національний транспортний університет, Житомирський державний технологічний університет, Донецький національний технічний університет (м. Покровськ), Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Гродненський державний університет ім. Янки Купали (Республіка Білорусь), Вища школа економіки і культури (м.Рига, Латвія), Державний аграрний університет Молдови, Університет Економіки (м. Бидгощ, Польша), Державний економічний університет (м. Познань, Польща), Таджикський державний університет права, бізнесу і політики. Активну підтримку заходу надала філія «Кіровоградське регіональне управління ПАТ КБ «ПриватБанк».
Впродовж конференції учасники мали чудову нагоду обмінятись науковими здобутками та практичним досвідом з питань розвитку фінансової системи, обговорити насущні проблеми впорядкування фінансів держави, стабілізації фінансового стану підприємств, покращення фінансового добробуту домогосподарств. Працювало шість секцій: методи реалізації фінансової політики держави; фінансово-аналітичне забезпечення, податкове регулювання і страховий захист суб’єктів підприємницької діяльності; напрями реформування фінансів соціальної сфери та системи соціального забезпечення; вплив глобалізації економіки на розвиток фінансів; сучасні проблеми обліку, аудиту та оподаткування; новітні інформаційні технології у фінансах.
У доповідях прозвучали цікаві думки та рекомендації щодо використання сучасних фінансових інструментів у сфері державних фінансів, банківської діяльності, бізнесу в умовах інтеграції України в світовий фінансовий простір.
Цінним доробком проведеної конференції стали сформульовані пропозиції щодо посилення ролі фінансово-кредитного механізму в забезпеченні сталого розвитку економіки та стабілізації соціальної сфери країни, налагодження перспективних контактів між вченими та практиками з різних держав, пошуку шляхів упровадження результатів наукових досліджень.
За результатами дискусії сформовано збірник тез доповідей, який опубліковано в електронному та друкованому форматах. Усі учасники отримали сертифікати і висловили побажання зустрітися через рік на Другій міжнародній науково-практичній конференції «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери».
Кафедра фінансів, банківської справи та страхування висловлює щиру вдячність усім учасникам конференції за плідну співпрацю.