День науки



День науки 2023

В рамках традиційного університетського «Дня науки» на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування в умовах отримання нових корисних знань, конструктивних обговорень і жвавих дискусій відбулись традиційні засідання тематичних секцій LVІІ науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти та LІV науково-технічної конференції викладачів, аспірантів та співробітників ЦНТУ.
Захід вирішили провести у об’єднаному форматі, завдяки якому здобувачі і викладачі у дружній та невимушеній атмосфері мали змогу обмінятися досвідом презентацій результатів своїх досліджень.
Завершились заходи вітальним виступом завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Володимиром Сибірцевим, під час якого найактивніші здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів отримали відповідні сертифікати. До зустрічі на наступних заходах! Ваша кафедра ФБСС.


День науки 2022

12 травня 2022 р. В рамках проведення у Центральноукраїнському національному технічному університеті конференції «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку» на платформі ZOOM працювала секція кафедри фінансів, банківської справи та страхування.
Викладачі та здобувачі кафедри поділилися думками з приводу викликів, які постали перед фінансовою системою України з початком війни, обговорили кроки і заходи, які допомагають країні виживати, витримувати величезне фінансове навантаження і при цьому закладати надійний фундамент для повоєнного відновлення.
Всі учасники заходу, безсумнівно, збагатились корисними знаннями про сучасні особливості здійснення фінансової, страхової та банківської діяльності.


День науки 2021

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування прийняли участь у щорічному заході «День науки 2021». Здобувачі кафедри відвідали «Ярмарку вакансій» та прийняли участь у науковій конференції присвяченої до Дня науки.


День науки - 2020

Науково - практична конференція присвячена «Дню науки 2020» Центральноукраїнського національного технічного університету «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку» вперше  була проведена в online режимі, що було викликано пандемією COVID2019  та в зв’язку з цим карантином. Але  труднощі повинні робити нас сильнішими та стимулювати до розвитку. Саме  тому  ми з цікавістю та ентузіазмом  включилися в конференцію  online.
Конференція була  поділена на дві  частини -  LIV науково-технічну конференцію здобувачів вищої освіти та LI науково-технічну конференцію викладачів, аспірантів та співробітників  секції Фінанси, банківська справа та страхування Центральноукраїнського національного технічного університету і проводилась на платформі Zoom. Викладачі та здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти дуже уважно і серйозно підійшли до роботи над своїми доповідями та їх представленням.
За участь в науково-практичній конференції і творчий підхід до виконання наукових досліджень учасники, які підготували доповіді, отримали сертифікати.
Дякуємо всім учасникам за цікаві роботи! Бажаємо вам подальших успіхів у навчальній, науковій та професійній діяльності!


День науки - 2019


День науки 2018

В  рамках проведення Дня Науки – 2018 відбулася LII наукова конференція студентів та магістрів кафедри фінансів, банківської справи та страхування за  участю  провідних спеціалісті в  банківської сфери, страхування  ,  пенсійного забезпечення, представників  підприємств, студентів  та  викладачів. Студенти  ознайомитись з практичними аспектами діяльності  пенсійного фонду, страхових компаній та банківських установ. Цікавими та змістовними були доповіді представників   Головного управління  Пенсійного фонду України  в Кіровоградській  області  заступника начальника  фінансово-економічного управління Короткої Марії Григоріївни та заступника начальника  управління інформаційних систем та електронних реєстрів  Пухарь Оксани Вікторівни, які розповіли про про особливості та актуальні  проблеми сучасного пенсійного забезпечення. Завдяки  доповіді   директора філії  страхової компанії  "ІНГО Україна"   в м. Кропивницькому Берегової Олени Володимирівни ознайомилися  з практичними складовими страхування. Заслухали доповіді підготовлені  студентами та магістрантами на  актуальні  проблеми фінасів, банківської та страхової сфери. Будо дуже корисно і пізнавально! Щиро вдячні за цікаві доповіді і загалом за нагоду прекрасного наукового спілкування!


День науки 2017

Цікаво та змістовно відбулось засідання секції фінансів, банківської справи та страхування, приурочене «Дню науки – 2017», урочисто проведеного в ЦНТУ 13 квітня. Жвавим було обговорення дискусійних питань фінансового життя держави, регіонів, бізнесу. На запрошення кафедри участь у конференції взяли провідні фахівці з фінансів, банківської справи, страхової діяльності, з якими ми постійно співпрацюємо.
З привітальним словом до учасників секційного засідання звернувся декан факультету обліку та фінансів д.е.н., професор Г.М. Давидов. Завідувач кафедрою професор Г.Т. Пальчевич висвітлила основні засади та напрямки сучасного розвитку фінансової науки. Про стан страхової діяльності, її проблеми, перспективи розвитку на високому фаховому та науковому рівнях доповіли начальник відділу страхування Кіровоградської обласної дирекції Національної акціонерної страхової компанії «Оранта» Л.В. Рябошапка, доцент Т.А. Мельник, студентка гр. ФК-13-2 І. Мітрохіна. Глибинний аналіз проблем формування та реалізації фінансової політики здійснено в доповідях начальника фінансового управління Кіровоградської  райдержадміністрації О.В. Кузьменко, доцента І.Л. Загреби, студентів В. Бабіної (гр.ФК-14), І. Хоменко (гр. ФК-15-2СК), А. Блищик (гр. ФК-14),  О. Ляшенко (гр. ФК-15). Цікавими для присутніх стали доповіді із запровадження інноваційних банківських продуктів, представлені керівником VIP-бізнесу Кіровоградського регіонального управління «ПриватБанк» О.В. Пасічніченко та студенткою гр.ФК-15-2СК В. Левдіковою. Питання пенсійної реформи отримали всебічне відображення в доповіді начальника управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області А. В. Торшиної. Студентка гр. ФК-14 Гюзель Гельдімурадова поділилася досвідом  розвитку грошово-кредитної системи в Туркменістані.
Запрошені фахівці запропонували студентам можливість пройти виробничу та навчальну практики, дослідити проблемні питання у своїх установах. 
Науково та практично цінні положення доповідей учасників конференції рекомендовано опублікувати в збірниках наукових праць та використати в подальших наукових дослідженнях кафедри фінансів та планування.