День науки


2023

ЗБІРНИК ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ 2023

У збірнику містяться матеріали та доповіді студентів і викладачів секції "Фінанси, банківська справа та страхування" Центральноукраїнського національного технічного університету на LVІІ науково-технічної конференції, LІV науково-технічної конференції викладачів, аспірантів та співробітників «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку» за підсумками проведення «Дня науки – 2023» (20 квітня 2023 року)


20 квітня 2023 року у Центральноукраїнському національному технічному університеті проходили два заплановані заходи: традиційний університетський «День науки» та зустріч із абітурієнтами – «День відкритих дверей». Викладачі і здобувачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування прийняли активну участь в обох заходах.

в рамках традиційного університетського «Дня науки» на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування в умовах отримання нових корисних знань, конструктивних обговорень і жвавих дискусій відбулись традиційні засідання тематичних секцій LVІІ науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти та LІV науково-технічної конференції викладачів, аспірантів та співробітників ЦНТУ.

Захід вирішили провести у об’єднаному форматі, завдяки якому здобувачі і викладачі у дружній та невимушеній атмосфері мали змогу обмінятися досвідом презентацій результатів своїх досліджень.

Завершились заходи вітальним виступом завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Володимиром Сибірцевим, під час якого найактивніші здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів отримали відповідні сертифікати. До зустрічі на наступних заходах! Ваша кафедра ФБСС.


2022

ЗБІРНИК ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ 2022

У збірнику містяться матеріали та доповіді студентів і викладачів секції "Фінанси, банківська справа та страхування" Центрально

українського національного технічного університету на LVІ науково-технічній конференції здобувачів вищої освіти та LIІІ науково-технічної конференції викладачів, аспірантів та співробітників «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку» за підсумками проведення «Дня науки – 2022» (12 травня 2022)


12 травня 2022 р. В рамках проведення у Центральноукраїнському національному технічному університеті конференції «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку» на платформі ZOOM працювала секція кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Викладачі та здобувачі кафедри поділилися думками з приводу викликів, які постали перед фінансовою системою України з початком війни, обговорили кроки і заходи, які допомагають країні виживати, витримувати величезне фінансове навантаження і при цьому закладати надійний фундамент для повоєнного відновлення.

Всі учасники заходу, безсумнівно, збагатились корисними знаннями про сучасні особливості здійснення фінансової, страхової та банківської діяльності.


2021

ЗБІРНИК ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ 2021

У збірнику містяться матеріали та доповіді викладачів, аспірантів та співробітників секції "Фінанси, банківська справа та страхування" Центральноукраїнського національного технічного університету на LIІ науково-технічній конференції «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку» за підсумками проведення «Дня науки – 2021» (14 травня 2021)


У збірнику містяться матеріали та доповіді здобувачів вищої освіти секції "Фінанси, банківська справа та страхування" Центральноукраїнського національного технічного університету на LV науково-технічній конференції «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку» за підсумками проведення «Дня науки – 2021» (14 травня 2021)


Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування прийняли участь у щорічному заході «День науки 2021». Здобувачі кафедри відвідали «Ярмарку вакансій» та прийняли участь у науковій конференції присвяченої до Дня науки.2020

ЗБІРНИК ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ 2020

У збірнику містяться матеріали та доповіді викладачів, аспірантів та співробітників секції "Фінанси, банківська справа та страхування" Центральноукраїнського національного технічного університету на LІ науково-технічній online конференції «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку»за підсумками проведення «Дня науки – 2020» (13 травня 2020)


У збірнику містяться матеріали та доповіді здобувачів вищої освіти секції "Фінанси, банківська справа та страхування" Центральноукраїнського національного технічного університету на LІV науково-технічній конференції «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку» за підсумками проведення «Дня науки – 2020» (13 травня 2020)


Науково - практична конференція присвячена «Дню науки 2020» Центральноукраїнського національного технічного університету «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку» вперше була проведена в online режимі, що було викликано пандемією COVID2019 та в зв’язку з цим карантином. Але труднощі повинні робити нас сильнішими та стимулювати до розвитку. Саме тому ми з цікавістю та ентузіазмом включилися в конференцію online.


Конференція була поділена на дві частини - LIV науково-технічну конференцію здобувачів вищої освіти та LI науково-технічну конференцію викладачів, аспірантів та співробітників секції Фінанси, банківська справа та страхування Центральноукраїнського національного технічного університету і проводилась на платформі Zoom. Викладачі та здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти дуже уважно і серйозно підійшли до роботи над своїми доповідями та їх представленням.


За участь в науково-практичній конференції і творчий підхід до виконання наукових досліджень учасники, які підготували доповіді, отримали сертифікати. Дякуємо всім учасникам за цікаві роботи! Бажаємо вам подальших успіхів у навчальній, науковій та професійній діяльності!👩‍🏫👩‍🎓👩‍💻📚📝

© 2023 KNTU