Середня освіта

exam_shkola
ВСТУП НА ОСНОВІ
ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ


Вступ на Перший курс за спеціальністю
«Фінанси, банківська справа та страхування»


Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:
• ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року;
• виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
• дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
• отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
• психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
• навчитися ефективно розподіляти час;
• оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника оголошено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 17 червня.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки, на яких розміщується інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:
• 15 – 17 червня – українська мова і література;
• 17 – 19 червня – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови.
Для тих, хто скористається такою можливістю, результати пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників:
• до 21 червня — з української мови і літератури;
• до 23 червня — з решти предметів.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні тривала з 3 до 24 січня 2020 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:
– оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
– запрошення для участі в пробному ЗНО;
– засобів індивідуального захисту — маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).
Рекомендуємо мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою, антисептик для рук.


zno
Розпочалась реєстрація на додаткову сесію ЗНО

25 травня розпочалась реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.

Цього року право на реєстрацію в цей період мають особи, які:

• не змогли зареєструватися під час основного періоду реєстрації і проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану;
• брали участь в антитерористичній операції та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період;
• проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації;
• за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;
• мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).

Щоб зареєструватись для участі в додатковій сесії ЗНО, потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Комплект реєстраційних документів має містити:

• оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;
• заяву для участі в додатковій сесії;
• засвідчену копію паспорта громадянина України;
• засвідчену копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років).
• за потреби інші документи (медичний висновок про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання триватиме до 9 червня.
У 2020 році тестування додаткової сесії пройдуть за таким графіком:

Фізика - 24.07.2020
Математика - 28.07.2020
Іспанська мова - 29.07.2020
Французька мова - 30.07.2020
Німецька мова - 31.07.2020
Англійська мова - 03.08.2020
Українська мова і література - 04.08.2020
Біологія - 05.08.2020
Історія України - 06.08.2020
Географія - 07.08.2020
Хімія - 10.08.2020

Результати додаткової сесії ЗНО будуть розміщені до 14 серпня.

zno1
Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.
Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня.
До 4 червня 2020 року на інформаційних сторінках будуть розміщені запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.
Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зреєструватися
протягом 3 лютого — 24 березня.


Перелік документів для вступу на здобуття ступеня "Бакалавр":


паспорт та довідка про реєстрацію
місця проживання/перебування особи (для ID-карток);
довідка державної податкової адміністрації п
ро присвоєння ідентифікаційного номера;
атестат про
повну загальну середню освіту;
додаток до атестату
про повну загальну середню освіту;
сертифікат ЗНО;
4 кольорових фото 3х4;
медична довідка 086/о та картка щеплень;
для юнаків посвідчення про приписку
до призовної дільниці або військовий квиток;
документ, що засвідчує пільгу (при наявності пільги).

КОНТАКТИ:

м. Кропивницький, ЦНТУ, пр. Університетський, 8
Кафедра фінансів та планування (ауд. 555, 554)

Контактні телефони:

Приймальна комісія ЦНТУ (0522) 39-05-39

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування +38(066) 803-95-00© 2021 KNTU