Міжнародна конференція

newsoneНовини ми на FACEBOOK


Сервис предоставлен BIN.ua15.06.2018

Використання сучасних фінансових інструментів: рекомендації наукової конференції

oblКафедра фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ провела міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери», участь в якій взяли науковці та фахівці з фінансів із багатьох навчальних закладів України, а також з Польщі, Білорусі, Латвії, Молдови, Таджикистану.

Разом із Центральноукраїнським національним технічним університетом організаторами конференції також виступили Кіровоградська обласна державна адміністрація, Національний транспортний університет (Київ), Житомирський державний технологічний університет, Донецький національний технічний університет (м. Покровськ), Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Гродненський державний університет ім. Янки Купали (Республіка Білорусь), Вища школа економіки і культури (Рига, Латвія), Державний аграрний університет Молдови, Університет Економіки (Бидгощ, Польща), Державний економічний університет (Познань, Польща), Таджикський державний університет права, бізнесу і політики.

Активну підтримку в проведенні цього наукового заходу надала філія Кіровоградського регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк».
Під час конференції «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери» її учасники отримали чудову нагоду обмінятись науковими здобутками та практичним досвідом з питань розвитку фінансової системи, обговорити насущні проблеми впорядкування фінансів держави, стабілізації фінансового стану підприємств, покращення фінансового добробуту домогосподарств.

1

2
Робота конференції тривала в шести секціях: методи реалізації фінансової політики держави; фінансово-аналітичне забезпечення, податкове регулювання і страховий захист суб’єктів підприємницької діяльності; напрями реформування фінансів соціальної сфери та системи соціального забезпечення; вплив глобалізації економіки на розвиток фінансів; сучасні проблеми обліку, аудиту та оподаткування; новітні інформаційні технології у фінансах.
3

4
У доповідях учасників конференції звучали цікаві думки та рекомендації щодо використання сучасних фінансових інструментів у сфері державних фінансів, банківської діяльності, бізнесу в умовах інтеграції України в світовий фінансовий простір.

Значним доробком конференції «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери» стали пропозиції щодо посилення ролі фінансово-кредитного механізму в забезпеченні сталого розвитку економіки та стабілізації соціальної сфери країни, налагодження перспективних контактів між вченими та практиками з різних держав, пошуку шляхів упровадження результатів наукових досліджень.
5
За результатами міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери» сформовано збірник тез доповідей, який опубліковано в електронному та друкованому форматах. Електронний збірник тез доповідей можна переглянути в електронному архіві - репозитарії ЦНТУ за посиланням.

Усі учасники заходу отримали відповідні сертифікати та висловили побажання зустрітися наступного року вже на другій міжнародній науково-практичній конференції «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери». Кафедра фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ щиро вдячна всім учасникам конференції за плідну співпрацю.

16.05.2018


Запрошуємо на концерт "Без меж" Факультету обліку та фінансів. Вас чекає багато сюрпризів) До зустрічі)
kon
10.05.2018jar
Ярмарок вакансій у ЦНТУ

Відбудеться 16 травня 2018 року (середа) об 11-00 год.

Запрошуємо студентів та випускників долучитися до участі у заході та дізнатися про актуальні вакансії на ринку праці міста Кропивницький, Кіровоградщини та інших областей України, знайти робоче місце чи базу для проходження практики.
Представники роботодавців під час ярмарку матимуть нагоду представити свою організацію, розповісти про наявні вакансії, залучити молодих фахівців до працевлаштування.

01.05.2018


mai

Зі Святом Весни і Праці, з 1 Травня!

Бажаємо, щоб праця була посильною, гідною, облагороджуючою, сумлінною, чесною.
Бадьорості, світла і знань, емоційної насиченості, результатів, ідей, завжди твердо йти обраним шляхом до своєї мрії, відкинувши лінь, не боячись перешкод, долаючи перешкоди.

Нехай воздасться за справами і заслугами!28.04.2018

pr
Ура!
Чи не витрачаємо святкові вихідні даремно, а знову починаємо гризти граніт науки з практикою в самому інноваційному банку країни.
Приєднуйтесь!
Навчальні модулі побудовані цікаво, просто, всередині заховані цікаві плюшки (Ні, не ті, які фрекен Бок відбирала у розумного, красивого, в міру вгодованого чоловіка в повному розквіті сил) у вигляді дуже крутих відео-тренінгів і не менш крутий літератури для саморозвитку, а по проходженню практики ще й підтверджує ваші знання і вміння офіційний Сертифікат. І не можна забути про ще один важливий стимул - студенти з підсумковим балом Сертифікату 90+ автоматично зараховуються до кадрового резерву # ПріватБанк'а.

Переходимо на https://practice.privatbank.ua/ і разом зі мною поспішаємо назустріч знанням!
Спробуйте пройти швидше і краще


24.04.2018

В рамках проведення Дня Науки – 2018 відбулася LII наукова конференція студентів та магістрів кафедри фінансів, банківської справи та страхування за участю провідних спеціалісті в банківської сфери, страхування , пенсійного забезпечення, представників підприємств, студентів та викладачів.

Студенти ознайомитись з практичними аспектами діяльності пенсійного фонду, страхових компаній та банківських установ. Цікавими та змістовними були доповіді представників Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області заступника начальника фінансово-економічного управління Короткої Марії Григоріївни та заступника начальника управління інформаційних систем та електронних реєстрів Пухарь Оксани Вікторівни, які розповіли про про особливості та актуальні проблеми сучасного пенсійного забезпечення.
Завдяки доповіді директора філії страхової компанії "ІНГО Україна" в м. Кропивницькому Берегової Олени Володимирівни ознайомилися з практичними складовими страхування. Заслухали доповіді підготовлені студентами та магістрантами на актуальні проблеми фінасів, банківської та страхової сфери.

Було дуже корисно і пізнавально! Щиро вдячні за цікаві доповіді і загалом за нагоду прекрасного наукового спілкування!

ks1
ks2
ks3
ks8
ks4
ks6

В рамках "Дня науки 2018" проведено студентську науково-практичну конференцію на базі факультету обліку та фінансів "Я маю право".
Студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування представили доповіді на актуальну фінансово-правову тематику.

ps1
ps2
ps3
Студенти нашого факультету цікаво та змістовно розкрили правові аспекти опановуваних ними спеціальностей .

22.04.2018
Шановні колеги, дорогі друзі!
Кафедра фінансів та планування Центральноукраїнського національного технічного університету запрошує Вас взяти участь у роботі
Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції

«ФІНАНСОВО-КРЕДИТНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ»
,

яка відбудеться 24-25 травня 2018 р.

До участі у конференції запрошуються аспіранти, докторанти, науковці, викладачі, представники органів законодавчої та виконавчої влади, фахівці з фінансів та всі зацікавлені особи.


З повагою Оргкомітет конференції

21.04.2018

У Міносвіти визначили, як цього року проходитиме «ЗНО в магістратуру»

Міністерство освіти і науки визначило, як цього року будуть організовані та проведені вступні випробування до магістратури, що проводяться за технологією ЗНО.


Відповідний Порядок вже пройшов реєстрацію в Мін’юсті та розміщений на сайті МОН.

Як інформує прес-служба Міносвіти, вступне випробування з використанням технології ЗНО складатимуть вступники на спеціальності галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 08 «Право», 24 «Сфера обслуговування» та 29 «Міжнародні відносини».

Зокрема, вступники до магістратури «Права» та «Міжнародного права» складатимуть:

 • єдиний вступний іспит з іноземної мови – англійської, або німецької, або французької, або іспанської. Тести міститимуть частини «Читання» та «Використання мови».
 • єдине фахове вступне випробування з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей. Блок Право містить тест з 8 дисциплін (конституційне, адміністративне, цивільне, цивільне процесуальне, кримінальне, кримінальне процесуальне право України, міжнародне публічне право та міжнародний захист прав людини). Другий блок включає тестування таких компетентностей: аналітичне мислення, критичне мислення, логічне мислення.

Вступники до магістратури за спеціальностями галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування» та 29 «Міжнародні відносини» складатимуть лише єдиний вступний іспит з іноземної мови.

«У 2018 році технології зовнішнього незалежного оцінювання використовують для вступу до магістратури зі спеціальностей «Право» і «Міжнародне право». На цьому етапі МОН переходить від пілотування такого формату вступних випробувань, як це було в 2016 і 2017 роках, до їх регулярного використання. Водночас, єдиний вступний іспит з іноземної мови запроваджується в порядку пілотування для вступу на низку гуманітарних спеціальностей. Метою цих новацій є забезпечення доброчесності при вступі до магістратури, підвищення якості магістерської підготовки у закладах вищої освіти», – зазначив генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.

Реєстрація учасників почнеться 14 травня і триватиме до 18-ї год. 5 червня. Іспит з іноземної мови відбудеться 11 липня, а з права та правничих компетентностей – 13 липня.

Для реєстрації вступнику треба буде звернутися до приймальної комісії одного з обраних ним вишів. Підтвердженням реєстрації є виданий комісією екзаменаційний листок. Після цього на сайті УЦОЯО для кожного зареєстрованого вступника створюватимуть кабінет учасника, доступ до якого буде за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

У цьому кабінеті, зокрема, буде розміщена запрошення-перепустка з інформацією про пункт тестування. Воно почнеться о 10.00, допуск до пункту буде відкрито за 45 хвилин та закрито за 10 хвилин до початку.

Для участі у тестуванні вступник має пред’явити:

 1. екзаменаційний листок;
 2. документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);
 3. запрошення-перепустку.

Результати тестування також розміщуватимуться в електронних кабінетах учасників на сайті УЦОЯО.

На бюджет надання рекомендацій для зарахування відбудеться до 13 серпня, а саме зарахування – до 20 серпня (12.00).

19.04.2018

19 квітня 2018 року пройшла

Міжвузівська студентська науково-практична online-конференція "Актуальні проблеми економіки і фінансів".
З вітальним словом виступили проректор з наукової роботи Центральноукрапнського національного технічного університету Левченко Олександр Миколайович, декан факультету обліку та фінансів Центральноукрапнського національного технічного університету Давидов Григорій Миколайович, завідувач кафедри економіки підприємства Донецького національного технічного університету Хобта Валентина Михайлівна та завідувач кафедри фінансів та планування Центральноукрапнського національного технічного університету Пальчевич Галина Тадеївна.

В роботі конференції взяли участь студенти ОКР «Бакалавр» і «Магістр» Центральноукраїнського національного технічного університету та Донецького національного університету.

До роботи конференціі долучилися студенти Кропивницького інженерного коледжу. Результати науково-дослідної роботи студентів були представлені в цікавих доповідях присвячених економіці та фінансів.

Конференція відбувалася за тематичними напрямками:

 • Фінансово-кредитний механізм регулювання інвестиційно-інноваційного розвитку економіки.
 • Актуальні проблеми розвитку підприємств в умовах нестабільної економіки.
 • Пріоритети і перспективи розвитку банківської системи України в умовах глобалізації та євроінтеграції.
 • Податкова політика та податкова система держави.
 • Бюджетна політика та бюджетна система держави.
 • Розвиток фінансів соціальної сфери.
 • Проблеми та перспективи розвитку страхування в Україні.
 • Інформаційно-комунікаційні технології в управлінні фінансами.
 • За результатами конференції буде сформований електронний збірник матеріалів.
kon1kon3kon4

18.04.2018

ris24

12.04.2018


На Кіровоградщині оголошено конкурси для молодих науковців
Конкурс на здобуття обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області

Обласна премія молодим науковцям Кіровоградської області призначається молодим науковцям Кіровоградської області віком до 35 років включно, які працюють в установах, закладах, організаціях, підприємствах Кіровоградської області, мають науковий ступінь або вчене звання, зробили особистий внесок у розробку актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного та / або культурного розвитку Кіровоградщини.

І премія 11,2 тис. грн., ІІ премія 7,4 тис. грн., ІІІ премія 3,7 тис. грн.

Конкурс на здобуття стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради для аспірантів та докторантів, які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області

Стипендія призначається особам, віком до 35 років включно, які навчаються в аспірантурах, докторантурах вищих навчальних закладів із відривом або без відриву від виробництва, досягли певних результатів у розробці актуальних наукових проблем, які мають практичне значення для соціально-економічного та/або культурного розвитку Кіровоградської області.

Кількість стипендіатів визначається відповідною комісією, загальний обсяг фінансування у 2018 році 3,0 тис. грн. (виплата разова).

Подання вчених рад закладів вищої освіти, зборів трудових колективів підприємств, установ, організацій на отримання обласних премій та стипендій необхідно подати до управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації до 16 квітня 2018 року.

Положення «Про стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради молодим аспірантам та докторантам, які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області» та «Про обласну премію молодим науковцям Кіровоградської області», особливості здійснення фінансування тощо розміщені на офіційному сайті управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації у розділі Освіта Кіровоградщини / Вища освіта і наука області.

Телефон для довідок (0522) 24-15-42 Сокоренко Олена Сергіївна.

11.04.2018


Шановні студенти, магістранти та аспіранти !
Запрошуємо до участі у міжуніверситетській студентській науково-практичній online-конференції
«Актуальні проблеми економіки і фінансів», яка відбудеться 19 квітня 2018 року на базі
кафедри фінансів та планування Центральноукраїнського національного технічного університету .
10.04.2018Відбулася зустріч з представниками незалежної компанії Salve Finance.
Під час зустрічі студенти та викладачі факультету обліку та фінансів ознайомилися з діяльністю компанії Salve Finance.
Представник компанії ознайомила присутніх з напрямом діяльності компанії та розкрила можливості працевлаштування для молодих, активних та цілеспрямованих студентів економічних спеціальностей.
Система роботи Salve Finance заснована на постійному професійному аналізі фінасового ринку і продуктів фінансових установ, а також на аудиті потреб кожного клієнта.
© 2021 KNTU