НОВИНИ

Новини ми на FACEBOOK

12.05.2022


12 травня 2022 р. В рамках проведення у Центральноукраїнському національному технічному університеті конференції «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку» на платформі ZOOM працювала секція кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Викладачі та здобувачі кафедри поділилися думками з приводу викликів, які постали перед фінансовою системою України з початком війни, обговорили кроки і заходи, які допомагають країні виживати, витримувати величезне фінансове навантаження і при цьому закладати надійний фундамент для повоєнного відновлення.

Всі учасники заходу, безсумнівно, збагатились корисними знаннями про сучасні особливості здійснення фінансової, страхової та банківської діяльності.

08.09.2022


Дорогі українці! Великий Народе Величної Країни!

🕯Сьогодні ми гідно вшановуємо день пам’яті та примирення.

Ми схиляємо голови перед українськими героями та з великою вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків! ...На жаль, цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Але подвиг ветеранів Другої Світової війни додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України.

💪🏻Адже захисники України є гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Сердечно бажаємо всім мирного неба над головою, здоров'я, благополуччя кожній родині та щасливого життя! Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Вічна пам'ять загиблим, низький уклін усім, хто боронить нашу землю зараз!

Слава Україні!💙💛 Героям Слава! Все буде Україна🇺🇦!

24.04.2022


Дорогі українці! Вітаємо вас зі святом Великодня!

Від усього серця бажаємо здоров’я та сил витримати всі випробування, які зустрічаються на шляху. Сердечно ❤ бажаємо, щоб переможний дух нашої нації і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. 🇺🇦Нехай Великдень принесе нашій Україні перемогу і процвітання.🇺🇦

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування 💙💛.

14.02.2022


З днем Закоханих !💞Happy Valentine's day! 💞

Бажаємо Вам завжди щиро любити і потопати в безмежній любові! Нехай життя буде сповнене романтики, ніжності, пристрасті і принесе якнайбільше радісних емоцій! Бажаємо, щоб відносини дарували Вам тільки щастя і душевну гармонію! Зі святом!

З любов'ю ❤❤❤ кафедра фінансів, банківської справи та страхування.

07.01.2022


З Різдвом Христовим !!!

У Різдвяні свята нехай прийде мир у Вашу домівку, нехай радість наповнить душі, а любов - серця, нехай надія, віра і оптимізм зроблять кожен Ваш вчинок обдуманим і мудрим, кожен крок - впевненим і сміливим. Бажаємо Вам здоров'я міцного, гарного настрою і веселого свята в колі рідних!

З повагою колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

01.01.2022


Сердечно вітаємо з Новим 2022 роком!

Зичимо Вам найкращих свят в родинному колі, здоров'я та благополуччя. Нехай Новий Рік принесе нові проєкти та завзяття до втілення їх в життя, значних прибутків та успіхів! Нехай Новий рік буде щедрим на вдачу у всіх ваших справах, здійснюються усі плани і задуми, а в сім’ях панує тепло і злагода! 🤗😊 Щасливого вам Нового року!!!

З повагою колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

29.12.2021


Відбувся успішний захист кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа та страхування"!

Детальніше >>>

09.12.2021


Четверта Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери»

9 грудня 2021р. на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ відбулась четверта Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери», яка проводилась в онлайн форматі на платформі Zoom.

Детальніше >>>

17.11.2021


Вітаємо🎉 з Днем студента🎉 – святом юних мрій, нових знань та цікавих захоплень!

Бажаємо, щоб кожен день був сповнений нових цілей, впевнених прагнень, чудових ідей та особистих перемог. Нехай роки студентства будуть незабутніми та щасливими.Нехай отримані знання та невтомний ентузіазм приведуть до улюбленої та престижної професії!

Зі святом!

З повагою колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

11.11.2021


11 листопада 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету ЦНТУ прийняли участь у Навчанні по роботі з Unicheck для викладачів Центральноукраїнського національного технічного університету.


Детальніше >>>

09.11.2021


Із глибоким сумом повідомляємо, що 9 листопада 2021 року відійшла у Божі засвіти професорка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Галина Тадеївна Пальчевич.


Детальніше >>>

04.11.2021


04.11.2021 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету ЦНТУ прийняли участь у методичному семінарі на тему: «Застосування LMS MOODLE при дистанційному навчанні сприяє академічній доброчесності» доповідала канд. екон. наук, доцент Мельник Т.А. .


Детальніше >>>

01.09.2021


1 вересня урочистий і важливий день, день старту до нових відкриттів і великих знань! 🙂 .


Детальніше >>>

20.05.2021


Символічно в «День банкіра» відбувся захист кваліфікаційних робіт.


Детальніше >>>

© 2022 KNTU