НОВИНИ

28.10.2022


Акція "Смілива гривня" – це благодійна ініціатива, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.

З 1 серпня по 31 жовтня 2022 року National Bank Of Ukraine разом із партнерами проводив благодійну акцію #Сміливагривня щоб зібрати кошти на допомогу ЗСУ. ЦНТУ: Центральноукраїнський національний технічний університет також не залишився осторонь і прийняв безпосередню участь у акції. Кожен працівник і здобувач мав можливість відправити свою гривню на фронт. Адже, єднання одна з найкращих і найпотужніших суперсил українців, а єднання для Перемоги- це свята місія! На завершення благодійної акції "Смілива гривня" у профкомі університету за приступності представників студентського самоврядування відбувся підрахунок зібраних коштів. До сортування і підрахунку коштів, з метою професійного нагляду, залучили здобувачів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Кожна монетка – це наш внесок у перемогу! СЛАВА УКРАЇНІ!

25.09.2022


Із глибоким сумом повідомляємо, що 25 вересня, виконуючи свій військовий обов’язок у лавах ЗСУ, загинув здобувач 4 курсу спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхуваня" Олексій Біланенко.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким полеглого, схиляємо голови у скорботі…

Слава Герою та вічна пам‘ять!

12.09.2022


І весна , не весна, і літо, не літо, і 1 вересня - не 1 вересня. Але саме сьогодні для наших першачків почався їх перший новий навчальний рік в стінах університету.

Ми раді вітати наших фінансистів першокурсників з початком нового етапу - прекрасної студентської пори. Це час нових знань, відкриттів, зустрічей, планів на майбутнє. І щоб вони не загубилися ми їм вручили "Путівник першокурсника спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування""

Цінуйте кожну мить Вашого перебування в університеті, здобувайте знання. які будуть основою вашого професіоналізму, насолоджуйтесь студентськими роками! Вітаємо Вас у нашій дружній родині фінансистів!

23.08.2022


Доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Тетяна Мельник прийняла участь у благодійному онлайн підвищенні науково-педагогічної кваліфікації (вебінару) від Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ на тему: " Безпека під час війни" 23 серпня 2022 р.

Детальніше >>>

17.08.2022


Шановні наші здобувачі!

Вітаємо з початком нового 2022-2023 навчального року! Хочемо побажати вам успіхів у процесі освоєння нового, міцного здоров‘я, справжніх студентських друзів, радості навчання, мирного неба та перемоги!

З повагою колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування

12.05.2022


12 травня 2022 р. В рамках проведення у Центральноукраїнському національному технічному університеті конференції «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку» на платформі ZOOM працювала секція кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Викладачі та здобувачі кафедри поділилися думками з приводу викликів, які постали перед фінансовою системою України з початком війни, обговорили кроки і заходи, які допомагають країні виживати, витримувати величезне фінансове навантаження і при цьому закладати надійний фундамент для повоєнного відновлення.

Всі учасники заходу, безсумнівно, збагатились корисними знаннями про сучасні особливості здійснення фінансової, страхової та банківської діяльності.

11.05.2022


ІЗ глибоким сумом повідомляємо, що 11 травня в районі селища Тошківка Луганської області виконуючи свій військовий обов’язок у лавах ЗСУ, загинув здобувач 3 курсу спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхуваня" Сергій Кінзерський.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким полеглого, схиляємо голови у скорботі…

Слава Герою та вічна пам‘ять!

29.12.2021


Відбувся успішний захист кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа та страхування"!

Детальніше >>>

09.12.2021


Четверта Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери»

9 грудня 2021р. на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ відбулась четверта Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери», яка проводилась в онлайн форматі на платформі Zoom.

Детальніше >>>

17.11.2021


Вітаємо🎉 з Днем студента🎉 – святом юних мрій, нових знань та цікавих захоплень!

Бажаємо, щоб кожен день був сповнений нових цілей, впевнених прагнень, чудових ідей та особистих перемог. Нехай роки студентства будуть незабутніми та щасливими.Нехай отримані знання та невтомний ентузіазм приведуть до улюбленої та престижної професії!

Зі святом!

З повагою колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

11.11.2021


11 листопада 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету ЦНТУ прийняли участь у Навчанні по роботі з Unicheck для викладачів Центральноукраїнського національного технічного університету.


Детальніше >>>

09.11.2021


Із глибоким сумом повідомляємо, що 9 листопада 2021 року відійшла у Божі засвіти професорка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Галина Тадеївна Пальчевич.


Детальніше >>>

04.11.2021


04.11.2021 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету ЦНТУ прийняли участь у методичному семінарі на тему: «Застосування LMS MOODLE при дистанційному навчанні сприяє академічній доброчесності» доповідала канд. екон. наук, доцент Мельник Т.А. .


Детальніше >>>

01.09.2021


1 вересня урочистий і важливий день, день старту до нових відкриттів і великих знань! 🙂 .


Детальніше >>>

20.05.2021


Символічно в «День банкіра» відбувся захист кваліфікаційних робіт.


Детальніше >>>

© 2023 KNTU