Випускники

vipusk
gonch

ГОНЧАРОВА Ангеліна Іванівна


Випускник магістратури кафедри фінансів та планування 2001 року, директор Кіровоградського відділення АТ “БМ БАНК”.
Пройшла нострифікацію диплома магістра у Московському державному університеті ім. М. Ломоносова(МГУ). Розпочала трудовий шлях з роботи в Кіровоградській обласній державній адміністрації. Працювала на керівних посадах в Промінвестбанку, банку “Фінанси і Кредит” та за кордоном.
evd

ЄВДОКИМОВ Євген Валентинович


Випускник кафедри фінансів та планування 2001 р., Генеральний директор приватного підприємства “Кіровоградптахопром”.
З 2000 р. розпочав свою трудову діяльність в Промінвестбанку на посаді старшого економіста. Сьогодні працює Генеральним директором приватного підприємства “Кіровоградптахопром”.
ish

ІЩЕНКО Ніна Андріївна

Випускник кафедри фінансів та планування 2000 р., доцент кафедри фінансів та планування.
З 2001 р. розпочала свою трудову діяльність в Кіровоградському державному технічному університеті. Сьогодні працює на посаді доцента кафедри фінансів та планування Кіровоградського національного технічного університету.
rus

КАПЧЕНКО Руслан Леонідович


Випускник кафедри фінансів та планування 1999 р., доцент кафедри економіки підприємства Севастопольського національного технічного університету.
З 2000 р. директор приватного професійно-технічного навчального закладу “Професіонал-А”,м. Кіровоград. Сьогодні працює на посаді доцента кафедри економіки підприємства Севастопольського національного технічного університету.
kov

КОВАЛЬОВА Ірина Вікторівна

Випускник кафедри фінансів та планування 2003 р., керівник напряму продажів та розвитку роздрібної мережі ПАТ “Промінвестбанк”, м. Київ.
korz

КОРЖЕНІВСЬКА Ольга Олександрівна


Випускник кафедри фінансів та планування 2003 р., начальник відділу оподаткування та контролю об’єктів і операцій Кіровоградської ОДПІ.
mel

МЕЛЬНИК Тетяна Андріївна


Випускник кафедри фінансів та планування 2000 р., доцент кафедри фінансів та планування.
Розпочала свою трудову діяльність в Кіровоградському державному технічному університеті. Сьогодні працює на посаді доцента кафедри фінансів та планування Кіровоградського національного технічного університету.
podpl

ПОДПЛЄТНІЙ Валерій Володимирович


Випускник кафедри фінансів та планування 1999 р., доцент кафедри фінансів та планування.
З 2000 р. розпочав свою трудову діяльність в Кіровоградському державному технічному університеті. Сьогодні працює на посаді доцента кафедри фінансів та планування Кіровоградського національного технічного університету.
pol

ПОЛІЩУК Дмитро Сергійович


Випускник кафедри фінансів та планування 2002 р., директор Департаменту цільового кредитування ПАТ “Банк Ренесанс Капітал”, м. Київ.
З 2002 р. розпочав свою трудову діяльність спеціалістом відділу платіжних карт ВАТ “Приватбанк”,м. Дніпропетровськ. Сьогодні працює на посаді директора Департаменту цільового кредитування ПАТ “Банк Ренесанс Капітал”, м. Київ.
serg

СЕРГЕЄВ Руслан Григорович


Випускник кафедри фінансів та планування 1998 р., начальник управління по роботі з корпоративними клієнтами ПАТ “Промінвестбанк”, м. Київ.
surj

СУРЖИК Андрій Володимирович


Випускник кафедри фінансів та планування 2002 р., директор Кіровоградської регіональної дирекції ПАТ “ІМЕКСБАНК”.
У банківській системі працює з 2004 року: спочатку – в АКБ “Правекс-Банк” (2004-2006 рр.), потім – у Кіровоградській обласній дирекції “Укргазбанку”. З 2011 року працює на посаді директора Кіровоградської регіональної дирекції ПАТ “ІМЕКСБАНК”.
talda

ТАЛДА Вікторія Вікторівна


Випускник кафедри фінансів та планування, старший регіональний менеджер у м. Кіровограді управління зовнішніх продажів Дніпропетровської Обласної дирекції.
ita

ФАБРИКА Ірина Володимирівна


Випускник кафедри фінансів та планування 2002 р., заступник начальника фінансового управління фінансово-економічного департаменту АТ “Ощадбанк”, м. Київ.

© 2021 KNTU